Продавець ЗООВЕТ СЕРВИС розвиває свій бізнес на Prom.ua 5 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик

Сейчас компания не может быстро обрабатывать заказы и сообщения, поскольку по ее графику работы сегодня выходной. Ваша заявка будет обработана в ближайший рабочий день.

Анфлурон, фото 2

Анфлурон

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Анфлурон 2 МО ампула - 2 мл

Склад

Стерильний ізотонічний (0,15 М NaCl, 0,1 М Na-, К-фосфати рН 7,2-7,4) водний розчин рекомбінантних a - та g-інтерферонів - аналогів людських a-2а - та g-інтерферонів, загальний білок <15мкг/мл

Фармакологічні властивості

Інтерферони (ІФН) - це група біологічно активних білків або глікопротеїдів, синтезованих клітинами в процесі захисної реакції на чужорідні агенти - вірусну інфекцію, антигенна або митогенное вплив. ІФН різних видів тварин, незважаючи на незначні міжвидові розходження в амінокислотному складі, ефективно працюють в організмах гетерогенних тварин. При контакті ІФН з різноманітними клітинами організму, останні стають несприйнятливими до майже всіх відомих вірусів і до багатьох токсинів та іншої білкової природи. ІФН на відміну від імуностимуляторів (індукторів ІФН) є потужними модуляторами імунної системи.

a-ІФН продукується лімфоїдними клітинами у відповідь на чужорідні агенти - віруси, бактерії або неопластические агенти. Активізує майже всі клітини імунної системи, сприяє виробленню антитіл. Модулює В-клітинний імунітет.

g-ІФНпродуцируется активованими Т-лімфоцитами. Активізує клітини імунної системи, особливо макрофаги (підвищує активність в 1000 разів). Модулює Т-клітинний імунітет. Противірусна активність нижча, ніж у a-ІФН.

Застосування

Препарат призначений для лікування і профілактики сільськогосподарських, домашніх тварин і птиці при захворюваннях різної етіології (інфекційна, інвазійна, онкологічна, иммунодефицитная):

- як противірусний засіб у випадках гострих, хронічних і персистуючих вірусних інфекцій;

- як імуномодулятор загальної дії для активації клітинного і гуморального імунітету при багатьох патологіях, в тому числі імунодефіцитних та імуносупресивних станах, викликаних інфекційних або інвазійних агентом, антибіотико - і хіміотерапією.

- як імуномодулятор локальної дії для створення locus rezistentio majoris (захворювання суглобів, рани різної етіології, локальні захворювання шкіри і слизових, тощо).

Дозування

При вірусних інфекціях

Початковий курс анфлурона внутрішньом'язово 1-3 дні до досягнення лікувального ефекту.

Дорослі тварини (1 рік і старші)

Ударні дози:

- собак дрібних і великих порід - 1-2 мл на голову, відповідно;

- кішок, кроликів, норкам, нутріям 0,5-1 мл на голову;

- свиням, козам, вівцям - залежно від ваги - 1-2 мл на голову;

- великій рогатій худобі, коням - залежно від ваги - 2-3 мл на голову.

При продовженні лікування у випадках хронічних персистуючих вірусних інфекцій переходять на підтримувані дози (1/2 від ударних), курс 7-10 днів, максимальний до 30 днів.

Молодняк тварин (до 1 року) - 1/2 від дорослих (ударних і підтримуваних) доз відповідно.

При імунодепресивних станах, викликаних інтоксикацією внаслідок тривалій антибіотико - і/або хіміотерапії, на тлі поточного лікування - підтримувані дози, курс до 10 днів, таке лікування - 1/2 підтримуваних доз.

При злоякісних захворюваннях органів і систем

Триразові ударні дози анфлурона, курс 14-28 днів з обов'язковою симптоматичною терапією та контролем лабораторних показників (кров, сеча тощо). Якщо є можливість введення безпосередньо в пухлину в цілому не більш 0,5 мл на 1 кг маси тварини за один раз. Можлива комбінація з хіміо - та радіотерапією. Ефективний при післяопераційному лікуванні як цитостатик.

При паразитарних захворюваннях

Внутрішньоклітинні інвазії, у т. ч. хламидиозы, - ударні дози перші 3 дні, підтримувані - 7-10 днів. Можлива комбінації з антибіотико - і хіміотерапією.

Інші інвазії для імунокорекції підтримувані дози 10 днів у комбінації з хіміотерапією.

При хворобах імунної системи (хронічна імуносупресія):

- при курсах не більше 1 місяця через день підтримувані дози;

- при курсах* більше 1 місяця - протягом 14 днів підтримувані дози через день, потім перейти на 1/2 підтримуваних доз через день під обов'язковим контролем імунологічних і гематологічних показників.

При хворобах очей

Вірусні, посттравматичні (у т. ч. післяопераційні) кератити, кон'юнктивіти і т. п. по 2-3 краплі в око 3-4 рази на день. У більш серйозних випадках можлива ретробульбарно блокада з анфлуроном (ударна доза одноразово чи підтримувані багаторазово).

Хвороби шкіри

Посттравматичні, післяопераційні рани - анфлурон 1:10 на стерильному фізрозчині у вигляді аплікацій на рани та/або аспірація в порожнину рани через дренаж в комбінації з антибіотико - або хіміотерапією. Розчин препарату готують перед застосуванням, зберігають не більше 24-х годин при (4-8)°С.

Дозування Анфлурона не повинна перевищувати 1,5 ударної дози в день при курсі до 5-ти діб і 0,75 ударної дози при курсі лікування понад 5 діб.

При трихофітії - внутрішньом'язово ударна доза анфлурона в комбінації з вакциною. Розчин анфлурона готують перед застосуванням, зберігають не більше 24-х годин при (4-8)°С.

Для профілактики використовують анфлурон внутрішньом'язово 1/2 від ударних доз з кратністю 1 раз в 2 тижні, або внутрішньо шляхом випоювання розчином препарату з розрахунку ударна доза на голову з кратністю 1 раз на тиждень. Для випоювання анфлурон розводять холодною кип'яченою або відстояною водою з розрахунку на поголів'я та гарантованого разового вживання розведеного препарату усіма тваринами. Розчин препарату готують перед застосуванням, зберігають не більше 24-х годин при (4-8)°С.

Імунітет до інфекцій, як правило, зберігається до 30 діб після введення препарату.

Протипоказання

Підвищена чутливість до препаратів ІФН. Тяжкі форми алергічних захворювань.

Застереження при застосуванні

При розрахунку дозувань на тривалі курси, уникати високих доз анфлурона, замінюючи їх підтримуваними дозами (1/2 від ударних доз).

При виражених порушеннях функцій печінки і нирок, важких серцево-судинних захворюваннях анфлурон застосовують з обережністю (кратність введення - не частіше 1 раз в 2-3 дні).

Не використовувати разом з імуностимуляторами та індукторами ендогенного інтерферону.

Вагітним тваринам препарат застосовують з обережністю, враховуючи можливість виникнення побічних реакції (підвищення температури, занепокоєння, і т.п.).

Побочні ефекти

При введенні ударних доз можливі: підвищення температури, грипподібний синдром, млявість, сонливість. У кішок протягом 1-го години - занепокоєння, рідко блювота, після 4-х годин перераховані реакції проходять. При подальшому застосуванні підтримуваних доз побічні реакції не відновлюються

Упаковка

Склянні ампули по 1 и 2  мл, склянні флаконы по 10 мл

Зберігання

Анфлурон зберігають при температурі від 2°С до 8°С; не заморожувати.

Термін придатності 18 місяців.

Основні атрибути
Виробник Укрзооветпромпостач
Країна виробникУкраїна
Об`єм2 мл
Користувальницькі характеристики
Лікарська формаРозчин
Вид тваринКози, Кішки, Кролики, Велика рогата худоба (ВРХ), Кури, Індики, Свині, Собаки, Морські свинки, Коні
Фасовка2 мл
  • Ціна: 39 грн/ампула

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner