
Шлея з повідцем для котів WAUDOG Re-cotton XS, рожева
Шлея з повідцем для котів WAUDOG Re-cotton з QR паспортом, з відновленої бавовни, світловідбиваюча, пластиковий фастекс, розмір XS, рожева
WAUDOG Re-cotton презентує розширення колекції. Тепер амуніція з відновленої бавовни є доступною для котів та дрібних порід собак!
Серія амуніції від WAUDOG з відновленої бавовни - поєднання класичного стилю та нових технологій. Стрічка, що використовується у виробах цієї серії, виготовлена з екологічної сировини повторного технологічного циклу. Подібні матеріали нового покоління розробляються спеціально для того, щоб боротися з промисловим забрудненням планети.
В цій серії продумана кожна дрібниця. М'яка на дотик стрічка дуже міцна. Вона гіпоалергенна та абсолютно безпечна для тварини. Вставки зі світловідбиваючої нитки та наявність розумного адресника з QR паспортом на нашийнику забезпечують додаткову безпеку. Стильні меланжеві кольори додають виробам привабливий вигляд.
Розмір:
- Обхват грудей: 25-40 см
- Обхват шиї: 20-30 см
- Довжина повідка: 122 см
- Ширина: 10 мм
Основні | |
---|---|
Виробник | WAUDOG |
Країна виробник | Україна |
Вид тварин | Кішки |
Гравіювання | Ні |
Матеріал | Нейлон |
Розмір породи тварин | Дрібні, Середні |
Стан | Новий |
Тип | Комплект |
Колір | Рожевий |
Розміри | |
Довжина | 122 мм |
Ширина | 10 мм |
- Ціна: 190 ₴